Twitter Facebook Linkedin Youtube

SASAM TEMSİLCİLERİ ÜLKÜ OCAKLARI GENEL MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkanı Mesut Emre Karaköse ve Başkan Yardımcısı Zafer Tekin’den oluşan heyetimiz, Ülkü Ocakları Genel Merkezini ziyaret etti. Türk Dünyasından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Deniz Güzelay ve iletişimden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Kadir Ensar Ejder’in bulunduğu görüşmede gündeme ilişkin bazı konular ele alındı.

Türk Dünyası ve stratejik araştırma alanlarında yapılabilecek çalışmaların değerlendirildiği ziyarette, işbirliği olanakları değerlendirildi. Kuruluşundan itibaren Türk Dünyası ile ilgili konulara özel önem ve ağırlık veren SASAM’ın, olarak bu alandaki birikim ve kapasitesini ilgili kurum ve kuruluşlarla paylaşmaya açık olduğu ifade edildi.

Ziyaretin anısına SASAM Başkanı Karaköse tarafından, Genel Merkez kütüphanesinde yer almak üzere Prof. Dr. Halil İnalcık’ın yayına hazırladığı iki ciltlik “Osmanlı Uygarlığı” eseri hediye edildi. İçten kabulleri sebebiyle Ülkü Ocakları Genel Merkezi yetkililerine teşekkür eder, çalışmalarında üstün başarılar dileriz.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: