Twitter Facebook Linkedin Youtube
Anasayfa » ADAY UZMANLARIMIZ

ADAY UZMANLARIMIZ

Ahmet Can Tunca: (İzmir) 1995 Manisa doğumludur. 2013 yılında Muş Merkez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde 2 yıl süreyle görev yapmıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi Radyoterapi bölümünde örgün eğitim görmektedir. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünde öğrenimine devam etmektedir. Aktif olarak İzmir Dr. Behçet UZ Çocuk Hastanesi’nde Radyoloji Teknisyeni olarak görev yapmaktadır. İç ve Dış Politika, Savunma Sanayii üzerine çalışmalar yürütmektedir.

Muhammed IŞIK: (Ankara) 1986 yılında Ankara/ Çamlıdere ilçesinde doğdu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Türkiye Yazarlar Birliği “Yazar Okulu” sertifikasına sahiptir. Üzerinde çalışmalarına devam ettiği bir roman, bir  öykü, iki deneme kitap çalışması  vardır.  Evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

 

 _______________________________

NOT: SASAM kadrosunda yer almak isteyen adaylar için, 3 aylık bir ön üyelik süreci uygulanmaktadır. Bu üç aylık süre sonunda adayın sitemizde yayınlanan çalışmaları, Merkezimizin düzenlediği etkinliklere ve çalışmalara katılımı, Merkezimizin tanıtımına katkısı vb. hususlar dikkate alınarak, SASAM kadrosuna kabul edilip edilmemesi hususu karara bağlanmaktadır.

Yorum Ekleyebilirsiniz