Twitter Facebook Linkedin Youtube
Anasayfa » BASINDA SAHİPKIRAN

BASINDA SAHİPKIRAN

K24: SASAM Genel Sekreteri Muhammed IŞIK, Türkiye-Libya ilişkilierini değerlendirdi.

Zafergazetesi.org: İSMAİL Gaspıralı Bilim ve Sanat Akademisi ile Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM) işbirliği ile ‘Uluslararası İsmail Gaspıralı Ödülü’ verilecek  (Haberi okumak için tıklayınız)

Haberalp.com: Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM) ve Tebriz Araştırmaları Enstitüsü (TEBAREN) işbirliğinde “Türk Dış Politikasında İran Türkleri” konulu çalıştay düzenlendi (Haberi okumak için tıklayınız)

Kafkas Haber Ajansı: Yeni SASAM Başkanı Mesut Emre Karaköse (Haberi okumak için tıklayınız)

ARAZ NEWS: SASAM’IN KURGULADIĞI MAVİ TÜRK KUŞAĞI PROJESİ (Haberi okumak için tıklayınız)

Diriliş Postası: SASAM Uzmanı Umur Tugay Yücel, Doğu Akdeniz’deki güç mücadelesine ilişkin Diriliş Postası’na röportaj verdi (Haberi okumak için tıklayınız)

NGazete: Nuray Başaran Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi’nin düzenlediği “DERİN DEVLET, TÜRKİYE’NİN YAKIN TARİHİ VE BUNDAN SONRASI” başlıklı söyleşide konuştu. (Haberi okumak için tıklayınız)

Bogaziçi Asya Araştırmaları Merkezi: BAAM Heyeti Ankara’da SASAM’ı Ziyaret Etti (Haberi okumak için tıklayınız)

Diriliş Postası: SASAM Uzmanı Umur Tugay Yücel’in Diriliş Postası için verdiği röportaj: “Nükleer enerjide Türkiye’nin geleceği” (Haberi okumak için tıklayınız)

Optimus Haber: SASAM Uluslarası Güvenlik Masası Direktörü Onur Dikmeci, Optimus Haberin sorularını yanıtladı. (Haberi okumak için tıklayınız)

Gazete İlksayfa: SASAM, Kazakistan’ın BM Güvenlik Konseyi Geçici Üyeliği döneminde bölgesel ve küresel barışa bulunduğu katkıları ele alan bir panel düzenledi. (Haberi okumak için tıklayınız)

Optimus Haber: SASAM’dan Kazakistan Paneli: “Kazakistan, Rusya ve Çin arasında özgürce mücadele eden bir Bozkurttur.’’ (Haberi okumak için tıklayınız)

Gebze Gazetesi: SASAM’dan Kazakistan Paneli (Haberi okumak için tıklayınız)

Ulusal Kanal: Eray Çelebi sordu, SASAM Başkan Yardımcısı Mesut Emre Karaköse ve Dr. Ivan Starodubtsev yanıtladı.

Taipei Ekonomi ve Kültür Misyonu: Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezinde Tayvan kültür etkinliği düzenlendi (Link için tıklayınız)

Kabar.kg: SASAM Başkan Yardımcısı Cesurhan TAŞ, Kırgız Yazar Cengiz Aytmatov’u Anma Programına Katıldı (Haberi okumak için tıklayınız)

Tatar-inform.tatar: SASAM Başkan Yardımcısı Cesurhan TAŞ, Kırgız Yazar Cengiz Aytmatov’u Anma Programına Katıldı (Haberi okumak için tıklayınız)

Türk Ocakları: Panele Davet: Türk’ün Dünyası: Millî Ruh Bilincinin Uyanışına Dair (Duyuru için tıklayınız)

Bloomberg Businessweek: SASAM Rusya Uzmanı Yaroslav Samoylov’un röportajı, “Rusya Orta Doğu’da alternatif bir denge ve çekim merkezi; böyle olmaya da devam edecek” başlığıyla yayınlandı. (Röportaj için tıklayınız).

K24: SASAM Rusya Uzmanı Yaroslav Samoylov, Türkiye’nin Fırat’ın doğusuna olası operasyonunda ABD ve Rusya denklemini değerlendirdi. (Haberi okumak için tıklayınız)

İl Gazetesi: SASAM, Kırıkkale Üniversitesinde “Ortadoğu’daki Güncel Gelişmeler” başlıklı Panel düzenledi. (Haberi okumak için tıklayınız)

Kırıkkale Üniversitesi: SASAM, Kırıkkale Üniversitesinde “Ortadoğu’daki Güncel Gelişmeler” başlıklı Panel düzenledi. (Haberi okumak için tıklayınız)

TV 1: SASAM Başkan Yardımcısı Mesut Emre KARAKÖSE, TV 1 ekranlarında Yalçın Yoldaş’ın hazırlayıp sunduğu Gündem Özel programında, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. (Programı izlemek için tıklayınız)

Yeni Akit: SASAM Başkan Yardımcısı Mesut Emre Karaköse, Kıbrıstaki gelişmelerle ilgili Yeni Akit Gazetesine röportaj verdi. (Haberi okumak için tıklayınız)Sputnik: Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi Rusya uzmanı Yaroslav Samoylov’un yazdığı “Rusya’nın Suriye Politikası” adlı kitap, Hitabevi Yayınları tarafından yayınlandı. (Haberi okumak için tıklayınız)

Dikgazete: Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi Rusya uzmanı Yaroslav Samoylov’un yazdığı “Rusya’nın Suriye Politikası” adlı kitap, Hitabevi Yayınları tarafından Türkiye’de yayınlandı. Haberi okumak için tıklayınız)

Özbekistan Haber Ajansı (Jahonnews.uz): SASAM Başkanı Süleyman Erdem’in Mirziyoyev döneminde Özbekistan’da yaşanan açılımları ele aldığı makalesi, Özbekistan resmi haber ajansında haberleştirildi. (Haberi okumak için buraya, makale için buraya tıklayınız)

Gazeteilksayfa.com: AK Partili Aydın Ünal partisinin Ankara ve İstanbul adaylarını tarif etti (Haberi okumak için tıklayınız)Asia Times: SASAM Başkan Yardımcısı Cesurhan Taş, ASIA TIMES Gazetesine Türkiye-Almanya ilişkileri konusunda röportaj verdi. (Haberi okumak için tıklayınız)

Yeni Çağ: SASAM Başkanı Süleyman ERDEM, Azerbaycan merkezli haber sitesi Yeni Çağ Haber Portalına İran, Rusya ve Türkiye ilişkileri konusunda değerlendirmelerde bulundu. (Haberi okumak için tıklayınız)

Yeni Akit: SASAM Genel Sekreteri Mesut Emre Karaköse, Kıbrıs’taki son gelişmelerle ilgili Yeni Akit Gazetesine değerlendirmelerde bulundu. (Haberi okumak için tıklayınız)

Ulusal Kanal: SASAM bünyesinde faaliyet gösteren Sahipkıran AKADEMİ üyesi üniversite öğrencileri, Afrin (Zeytin Dalı) Operasyonuna katılan Şehit ve Gazilerimiz anısına fidan dikme kampanyası düzenlediler. (Haberi okumak için tıklayınız)

Ajans Cyprus: Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM) tarafından “Kıbrıs Davası ve KKTC’de Son Durum” başlıklı söyleşi Ankara’da gerçekleştirilecek. (Haberi okumak için tıklayınız)

UNESCO Türkiye: Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezinin Millî Komisyon ziyareti (Haberi okumak için tıklayınız)

Ulusal Kanal: Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi(SASAM) Genel Sekreteri Mesut Emre Karaköse, ABD Dışişleri Bakanlığı Avrupa ve Avrasya İşlerinden Sorumlu Dışişleri Bakan Yardımcısı Wess Mitchell Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti hakkında Ulusal Kanal’a röportaj verdi. (Haberi okumak için tıklayınız)

Kırşehir Arena Gazetesi: SASAM Yurtdışı Türkler Masası Direktörü Zafer TEKİN, Ahi Evran Üniversitesinde Sarıkamış Harekâtı ve Enver Paşa Konulu Konferansa konuşmacı olarak katıldı (Haberi okumak için tıklayınız)

Haber50.com: AEÜ’de “Sarıkamış Harekatı Ve Enver Paşa” konferansı (Haberi okumak için tıklayınız)

Ahi Evran Üniversitesi: SASAM Yurtdışı Türkler Masası Direktörü Zafer TEKİN, Ahi Evran Üniversitesinde Sarıkamış Harekâtı ve Enver Paşa Konulu Konferansa konuşmacı olarak katıldı (Haberi okumak için tıklayınız)

Özbekistan Haber Ajansı (Jahonnews.uz): SASAM Heyetinin Özbekistan Büyükelçiliği ziyareti, Özbekistan’ın resmi haber ajansında yayınlandı. Özbekçe haber ve Türkçe özeti, aşağıdaki görselde yer almaktadır;

Hürriyet Gazetesi: Sarıkamış şehitleri anıldı (Haber için tıklayınız)

Yeni Akit: SASAM Rusya Masası Uzmanı Yaroslav SAMOYLOV, Soçi Zirvesini Yeni Akit Gazetesine değerlendirdi;

K24 TV: SASAM Rusya Masası Uzmanı Yaroslav SAMOYLOV’un Kuzey Irak merkezli K24 TV’ye; Soçi’de Türkiye, Rusya ve İran arasında gerçekleşen Suriye zirvesini değerlendirdiği röportajın yer aldığı haber:
https://youtu.be/XfD8i7-8CJw

İdeal Haber: SASAM Heyetinden Rusya’nın Ankara yeni Büyükelçisi’ne Ziyaret (Haberi okumak için tıklayınız)

K24 TV: SASAM Başkanı Süleyman Erdem’in Kuzey Irak merkezli K24 TV’ye; ABD’nin IŞİD’le Mücadele Özel Temsilcisi Brett McGurk’ün Türkiye’yi İdlib’de El Kaide’yi desteklemekle suçlayan ifadelerine karşı verdiği röportajın yer aldığı haber:
https://www.youtube.com/watch?v=mF1hZ8SpAys

Anadolu Ajansı: SASAM Afrikalı Öğrenciler Buluşmasına ilişkin SASAM Başkanı Süleyman ERDEM ve program katılımcılarından öğrencilerin AA’ya verdikleri röportajlar:

https://www.youtube.com/watch?v=FlIXzmnnQFw
https://www.youtube.com/watch?v=Eon8wpm7zZE

TRT Trabzon Radyosu: SASAM Tarım Masası Koordinatörü Ebuzer Vicdan, TRT Trabzon Radyosunun sorularını cevaplandırdı. Ses kaydı için bknz

Haber metni için tıklayınız
Timesofcrimea.com: “Doğu Perinçek: Bende bir Kırım kökenli olarak diyorum ki” (Haberi okumak için tıklayınız)

Milligazete.com: SASAM’da konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, uzun ve geniş kapsamlı konferansında “Yüz yıl sonra yeniden Ortadoğu’yu kuşatmaya başladılar” dedi. (Haberi okumak için tıklayınız)

milli_gazete_sasam_temel_karamollaoglu
mesut_emre_karakose_akit_roportaj

Hilal Haber: SASAM İstanbul Şubesi hizmete başladı. (Haberi okumak için tıklayınız)

Yeni Akit: ABD’nin Münbiç oyunu – SASAM Başkanı Süleyman ERDEM’in Fırat Operasyonu ve Münbiç’e ilişkin Yeni Akit Gazetesine yaptığı analiz. (Haberi okumak için tıklayınız)

yeni-akit-suleyman-erdem

basinda-sasam-milligazete

Milat Gazetesi: “Bu bilgi devlet hafızasına mutlaka kaydedilmeli” (Irak’ın Türkiye Büyükelçisinin SASAM’da katıldığı toplantıya atıf yapılan Sadullah ÖZCAN’a ait köşe yazısı için tıklayınız.)

Karar Gazetesi: SASAM Başkanı Süleyman ERDEM, yakın zamanda yayınlanan “Cihatçılar: El Kaide ve IŞİD’e katılanların hikayeleri” isimli kitabıyla ilgili olarak, Karar Gazetesi muhabiri Ürün DİRİER’in sorularını yanıtladı. (Haberi okumak için tıklayınız)

Karar Gazetesi: SASAM Uzmanı Cihangir Aksakal’ın ABD Modeli Başkanlık Sisteminin Türkiye’ye uyarlanıp uyarlanamayacağına dair demeci, linkteki haberde yer aldı. (Haberi okumak için tıklayınız)

marmara gazetesi balikesir birlik

.

Foxhaberi.com: Sasam’dan Askon’a Ziyaret (Haberi okumak için tıklayınız)

Haberlermersin.com: Sasam’dan Askon’a Ziyaret (Haberi okumak için tıklayınız)

Sonses.tv: Sasam’dan Askon’a Ziyaret (Haberi okumak için tıklayınız)

İnovatifhaber.com: Sasam’dan Askon Mersin’e Ziyaret (Haberi okumak için tıklayınız)

El-Cezire: SASAM Başkanı Süleyman ERDEM, El-Cezire muhabirinin Türkiye’nin Afrika politikalarına ilişkin sorularını cevaplandırdı. Habere buradan (Arapça), röportajın tamamına (Türkçe) ise buradan ulaşılabilir.

Gazetehabervaktim.com: Terörün Hedefi Neden Ankara? (Haberi okumak için tıklayınız)

Haber7.com: Dünya nüfusu kısırlaştırılıyor (Haberi okumak için tıklayınız)

Medyahaber.com: Dünya nüfusu tehlikede (Haberi okumak için tıklayınız)

Aktifmedya.com: Dünya Kısırlaştırılıyor (Haberi okumak için tıklayınız)

İstiklal.com.tr: İnsanlar farkında olmadan kısırlaştırılıyor (Haberi okumak için tıklayınız)

Gazetevahdet.com: Dünya nüfusu kısırlaştırılıyor (Haberi okumak için tıklayınız)

Yeniyüzyıl.com.tr: SASAM Başkanı Süleyman Erdem, YPG’nin Tişrin Barajı’nı ele geçirmesi ve ‘kırmızı çizgi’ tartışmaları hakkında Yeni Yüzyıl’a açıklamalarda bulundu. (Haberi okumak için tıklayınız)

Yeniyüzyıl.com.tr: ‘Şebeke iletim hatları yeterli değil’ (Haberi okumak için tıklayınız)

Karamandan.com: KMÜ’de Kariyer Söyleşisi (Haberi okumak için tıklayınız)

Kmu.edu.tr: KMÜ’de Kariyer Söyleşisi (Haberi okumak için tıklayınız)

Vesti.az: «Россия не упускает ни одну возможность, чтобы обессилить Турцию…» SASAM Başkanı Süleyman ERDEM, bir Azeri haber sitesine Başika Kampı nedeniyle yaşanan krizi değerlendirdi. Röportaja http://www.vesti.az/news/275206 linkinden, tercümesine ise https://sahipkiran.org/2015/12/12/basika-kampi/ linkinden ulaşılabilmektedir.

Gazetevahdet.com: SASAM Fransa temsilcisi Selim Kahya, Fransa’daki seçim sonuçlarını değerlendirdi: Irkçı yükseliş önlenebilir (Haberi okumak için tıklayınız)

Gazetevahdet.com: Öğrenciler başkanlığı inceleyecek (Haberi okumak için tıklayınız)

3.yil

Wyborcza.pl: SASAM Başkan Yardımcısı Cesurhan TAŞ, Polonya’nın Wyborcza Gazetesine düşürülen Rus uçağından sonra Türkiye ile Rusya arasında yükselen tansiyonu değerlendirdi. Mülakata http://wyborcza.pl/1,75477,19247040,turecka-prawica-narodowa-i-religijna-chce-walczyc-z-rosjanami.html linkinden, tercümesine ise https://sahipkiran.org/2015/11/26/sasam-polonya-basininda/ linkinden ulaşılabilmektedir.

polonya basininda sasam

Karamandan.com: Gençler İçin Kariyer Planlaması (Haberi okumak için tıklayınız)

Kgrt.net: Karaman’da Gençler İçin Kariyer Planlaması Anlatıldı (Haberi okumak için tıklayınız)

Medyaermenek.com: Karaman’da Gençler İçin Kariyer Planlaması Anlatıldı (Haberi okumak için tıklayınız)

Spordetay.com: Karaman’da Gençler İçin Kariyer Planlaması Anlatıldı (Haberi okumak için tıklayınız)

Karamangundem.com: Karaman’da Gençler İçin Kariyer Planlaması Anlatıldı (Haberi okumak için tıklayınız)

Karhaber.com: Söyleşiye Davet (Gençler İçin Kariyer Planlaması) (Haberi okumak için tıklayınız)

Karamanhabercs.com: Gençler İçin Kariyer Planlaması (Haberi okumak için tıklayınız)

Larende.com: Karaman’da Gençler İçin Kariyer Planlaması (Haberi okumak için tıklayınız)

Karamandauyanis.com: Karaman’da Gençler İçin Kariyer Planlaması (Haberi okumak için tıklayınız)

Karaman.gsb.gov.tr: Karaman’da, Gençler İçin Kariyer Planlaması isimli söyleşi programı gerçekleşecek. (Haberi okumak için tıklayınız)

Haber7.com: Zeybek: İstifa etmesi gerekiyor ama etmez (Haberi okumak için tıklayınız)

Haber365.com.tr: Zeybek: İstifa etmesi gerekiyor ama etmez (Haberi okumak için tıklayınız)

Gazetevahdet.com: Türk birliğindeki engel bilinç sorunu (Haberi okumak için tıklayınız)

Gazetevahdet.com: Günlük 60 TL’ye HES eylemcisi (Haberi okumak için tıklayınız)

Dha.com.tr: Medya ve iş dünyası da ‘Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet’ dedi (Haberi okumak için tıklayınız)

Haber61.net: “Kardeşliğimize sahip çıktık” Haberi okumak için tıklayınız)

Milliyet.com.tr: “TERÖRE HAYIR KARDEŞLİĞE EVET” MİTİNGİ (Haberi okumak için tıklayınız)

Gazetevahdet.com: Türkiye’ye Kürt koridoru şantajı (Haberi okumak için tıklayınız)

Kerkukgazetesi.com: Türk Dünyası Ankara’nın Kazan İlçesinde Buluştu (Haberi okumak için tıklayınız)

Baskentlilerhaber.com: Türk Dünyası Ankara’nın Kazan İlçesinde Buluştu (Haberi okumak için tıklayınız)

Ticari Hayat Gazetesi: “Toparlanamayan Ekonomi: Yunanistan” (Haberi okumak için tıklayınız)

ticari hayat yunanistan krizi-3.

Vahdet Gazetesi: Yunan krizini fırsata çevirelim (Haberi okumak için tıklayınız)

vahdet yunanistan krizi-2

.

Gazete2023.com: Bu rapor şok etti! 2,5 yılda PKK’ya 10 bin Militan! (Haberi okumak için tıklayınız)

Vahdet Gazetesi: Üniversiteden dağa 2,5 yılda 10 bin militan (Haberi okumak için tıklayınız)

vahdet mansetPressturk.com: ÜNİVERSİTEDEN DAĞA 10 BİN MİLİTAN (Haberi okumak için tıklayınız)

Ulkehaber.com:Eşcinsellik meşrulaştırılıyor mu? (Haberi okumak için tıklayınız)

Habervaktim.com: Al Birini Vur Ötekine (Haberi okumak için tıklayınız)

Turkasi.net: “LGBT’Yİ MEŞRULAŞTIRMA ÇABALARI VE BUNA KARŞI İZLENEBİLECEK POLİTİKA SEÇENEKLERİ” Konulu Çalıştay (Haberi okumak için tıklayınız)

Ticari Hayat Gazetesi “SASAM Ailesi İftarda Buluştu”

iftar haberiPressturk.com: PYD’DEN BATIYA PETROL KORİDORU (Haberi okumak için tıklayınız)

Aktifmedya.com: PYD’DEN BATIYA PETROL KORİDORU (Haberi okumak için tıklayınız)

Vahdet Gazetesi: Emparyalistlere Petrol Koridoru (Haberi okumak için tıklayınız)

vahdet surmanset

Usbed.org: Barış Süreci Üzerine SASAM Başkanı Süleyman ERDEM İle Röportaj (Haberi okumak için tıklayınız)

Olaygazetesi.co.uk: SASAM İngiltere temsilciliği hayata geçti (Haberi okumak için tıklayınız)

Eurovizyon.co.uk: İngiltere’de, Türkiye İçin ‘Sahipkıran’ Zamanı (Haberi okumak için tıklayınız)

Dunyaturkforumu.org: Türk Dünyası ve Diasporası İstanbul’da. (Haberi okumak için tıklayınız)

Eminsert.org: STRATEJİK BAKIŞ AÇISIYLA İNSANÎ VE SOSYAL GELİŞİM (Haberi okumak için tıklayınız)

Radikal.com.tr: Üniversite Öğrencilerinin Karar Alma Mekanizmalarına Katılımı Projesi (Haberi okumak için tıklayınız)

Vahdet Gazetesi: Çözüme Öğrenci Eli: SASAM, 25 üniversite öğrencisini çözüm sürecine katkı için Güneydoğu’ya götürüyor. (Haberi okumak için tıklayınız)

Gazeteipekyol.com: STK’lar çözüme dair beklentilerini SASAM’a aktardı (Haberi okumak için tıklayınız)

Ozgurhabergazetesi.com: DİTAM’ın konuğu SASAM (Haberi okumak için tıklayınız)

Diyarinsesi.org: Öğrenciler süreci gözlemleyecek (Haberi okumak için tıklayınız)

Sondakika.com: Üniversite Öğrencilerinin Karar Alma Mekanizmalarına Katılımı Projesi (Haberi okumak için tıklayınız)

Elalem.tv: Üniversite Öğrencilerinin Karar Alma Mekanizmalarına Katılımı Projesi (Haberi okumak için tıklayınız)

Siirtliler.net: Farklı üniversitelerden 25 Öğrenci Siirt’e geldi (Haberi okumak için tıklayınız)

Siirt.gov.tr: SAHİPKIRAN STRATEJİK ARAŞTIRMALAR MERKEZİ (SASAM), VALİ TUTULMAZ’I ZİYARET ETTİ (Haberi okumak için tıklayınız)

Batmanhabergazete.com:Üniversite öğencilerinden BATSO’ya ziyaret (Haberi okumak için tıklayınız)

Batmanbarosu.org.tr: SAHİPKIRAN STRATEJİK ARAŞTIRMALAR MERKEZİ BAROMUZU ZİYARET ETTİ. (Haberi okumak için tıklayınız)

Batso.org.tr: TÜRKİYE’NİN HER TARAFINDAN GELEN ÖĞRENCİLERDEN BATSO’YA ZİYARET (Haberi okumak için tıklayınız)

Dogruhaber.com.tr: SASAM’dan barış süreci kapsamında ziyaret (Haberi okumak için tıklayınız)

İlkha.com: SASAM’dan barış süreci kapsamında ziyaret (Haberi okumak için tıklayınız)

Tumsiad.org.tr: SASAM BAŞKANI TÜMSİAD ŞANLIURFA ŞUBESİNİZİYARET ETTİ (Haberi okumak için tıklayınız)

Cinarinsesi.com: SASAM’dan barış süreci kapsamında ziyaret. (Haberi okumak için tıklayınız)

Mahalliidarelerdernegidiyarbakir.org.tr: SASAM Başkanı Sayın Süleyman ERDEM Başkanlığında ülkenin çeşitli üniversitelerinden gelen genç kardeşlerimiz Dernek Merkezimizi ziyarette bulundular. (Haberi okumak için tıklayınız)

Diyarbakirhabergazetesi.com:Çözüm sürecini gözlemliyorlar. (Haberi okumak için tıklayınız)

Karatekin.com.tr: Türk dünyasının sorunları ele alındı (Haberi okumak için tıklayınız)

Sindirgida.com: SASAM, Sındırgı’dan gençleri ağırlayarak, gençler için Kariyer Semineri düzenledi. (Haberi okumak için tıklayınız)

Vahdet Gazetesi:Biz size Türk polisi gönderelim (Haberi okumak için tıklayınız)

Timeturk.com:İngilizlere cevap: Biz size Türk polisi gönderelim (Haberi okumak için tıklayınız)

Haber7.com: İngilizlere cevap: Biz size Türk polisi gönderelim (Haberi okumak için tıklayınız)

Haber18.com: TÜRKAV’ın Konuğu SASAM Yöneticileri Oldu (Haberi okumak için tıklayınız)

Haberci18.com: SASAM Genel Başkan Yardımcıları Cesurhan Taş Ve Mesut Emre Karaköse TÜRKAV İl Başkanlığının Konuklarıydı (Haberi okumak için tıklayınız)

Bizimcankiri.com.tr: TÜRKAVda Türk Dünyasının güncel sorunları masaya yatırılacak. (Haberi okumak için tıklayınız)

Çankırı TÜRKAV: Türk Dünyasının Güncel Sorunları (Haberi okumak için tıklayınız)

Vahdet Gazetesi: SASAM Başkan Yardımcısı Cesurhan TAŞ, Yemen’deki gelişmeleri değerlendirdi. (Haberi okumak için tıklayınız)

Gazetebalkan.com: TAŞ YERİNDE AĞIRDIR: KALKANDELEN’DE YARIM ASIRLIK BİR TÜRK DERNEĞİ -Özel Röportaj (Röportajı okumak için tıklayınız)

Vahdet Gazetesi: SASAM Genel Sekreteri Mesut Emre KARAKÖSE, Tür­ki­ye’nin çev­re­sin­de ya­şa­nan ge­liş­me­le­ri ve söz ko­nu­su böl­ge­ler­de­ki Türk­men nü­fu­sun du­ru­mu­nu değerlendirdi. (Haberi okumak için tıklayınız)

Vahdet Gazetesi: SA­SAM BaşkanYar­dım­cı­sı Bahar AŞCI, ASEL­SAN mü­hen­dis­le­ri­nin ölüm­le­ri­ni değer­len­di­rdi. (Haberi okumak için tıklayınız)

Gazetehabervaktim.com: Başkent’te güvenlik üst seviyede (Haberi okumak için tıklayınız)

Gazetevahdet.com: Her yere sızarız mesajı (Haberi okumak için tıklayınız)

Manas.edu.kg: Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi ile Ülke Dışı Yüksek Öğretim Kurumları, Kuruluşlar ve Bilimsel Merkezler Arasında Yapılan İşbirliği Protokolleri (Haberi okumak için tıklayınız)

Erkengundem.com: Suriye Geçici Hükümeti, SASAM’ la temas kurdu. (Haberi okumak için tıklayınız)

Haber-İŞ Dergisi: Sahipkıran Stratejik AraştırmalarMerkezi Yöneticileri Nezaket Ziyaretinde Bulundular. (Sayı 81, Sayfa 14) (Haberi okumak için tıklayınız)

haber is

Çağdaş Burdur Gazetesi – “Irak ve Suriye Türkmenleri esaret altında yaşıyor” (Haberi okumak için tıklayınız)

Burdurumuz.com“Irak ve Suriye Türkmeneli Dramı” Paneli Yapıldı. (Haberi okumak için tıklayınız)

Tekhakimiyet.com: SASAM,’DAN ANGEF”E ZİYARET (Haberi okumak için tıklayınız)

Ticari Hayat Gazetesi“SASAM, “2023 Hedefleri ve Kalkınma” konulu söyleşi gerçekleştirdi.” Haberin yer aldığı sayfa için buraya tıklayınız.

Ticari Hayat Gazetesi “SASAM Ankara ofisi açıldı” Haberin yer aldı sayfa için buraya tıklayınız.

SABAH Ankara– Ankaralı idealist uzmanlar, “Sahipkıran Stratejik AraştırmalarMerkezi”ni kurarak hayata geçirdi. Ankara, idealist genç uzmanların kurduğu bir sivil toplum kuruluşuna daha ev sahipliği yapmaya başladı. Aralık 2012’de platform oluşturarak bir araya gelen, her biri alanında uzman gençler, “Sahipkıran Stratejik AraştırmalarMerkezi”ni (SASAM) kurarak faaliyetlerine dernek çatısı altında devam etme kararı aldı. (Haberi okumak için tıklayınız)

Düzcenin Sesi – Milletin İçinden Gelen Araştşrma Merkezi “SAHİPKIRAN”. (Haberi okumak için tıklayınız)

TRT AvazKırım Tatarları ve Ahıska Türklerinin yaşadığı insan hakları ihlalleri Ankara’da masaya yatırıldı.

Sosyalgundeminiz.com – Türk dünyası için lobicilik stratejisi hazırlanmalı…

Egitimajansi.com – Türk dünyası için yeni ve çağdaş bir lobicilik stratejisi hazırlanmalı!

Turkdod.com – SASAM, Kırım ve Ahıska Türklerinin Yaşadığı İnsan Hakları İhllarini Masaya Yatırdı

Qha.com.ua – SASAM, Kırım ve Ahıska Türklerinin Yaşadığı İnsan Hakları İhllarini Masaya Yatırdı

Alemihaber.com – SASAM, Filistin vve Mısır’da Yaşanan İnsan Hakları İhllarini Masaya Yatırdı

Gokbayrak.com – SASAM, Doğu Türkistan ve Türkmeneli’nde Yaşanan İnsan Hakları İhllari konulu panel düzenledi.

Maarip.org – SASAM, Doğu Türkistan ve Türkmeneli’nde Yaşanan İnsan Hakları İhllari konulu panel düzenledi.

Siviltoplumhaber.com – Siyasi Partileri Buluşturan Nikaha SASAM Ailesi de katıldı.

Yenidusunce.com.tr: ABD’li uzmanların Türkiye’de ziyaret ettiği sivil toplum kuruluşlarından biri de Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM)

Siviltoplumhaber.com – SASAM Amerikalı Konuklarını Ağırladı: ABD Kongresinde görevli Wendy Zeldin ve Jim Zanotti, SASAM’ın konuıu oldular.

rubafed.org – Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Sayın Ayhan Bölükbaşı, SahipkıranStratejik Araştırmalar Merkezi’ni ziyaret etti.

Kalehaber.netKırıkkaleÜniversitesi Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Topluluğu Editör ve Yazar Selman Kayabaşı ile ‘Türkiye’nin Yakın Siyasi Tarihinin Bilinmeyenleri’ konulu konferans ve imza günü düzenledi.

sondakika.comKırıkkale Üniversitesi (KÜ) Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Topluluğu tarafından “Türkiye’nin Yakın Siyasi Tarihinin Bilinmeyenleri” konulu konferans düzenlendi.

kirikkalehaber.info –Kırıkkale Üniversitesi (KÜ) Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Topluluğu tarafından “Türkiye’nin Yakın Siyasi Tarihinin Bilinmeyenleri” konulu konferans düzenlendi.

yediyirmidorthaber.com – Kırıkkale Üniversitesi (KÜ) Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Topluluğu tarafından “Türkiye’nin Yakın Siyasi Tarihinin Bilinmeyenleri” konulu konferans düzenlendi.

sabah ankara

sasam ofis acilis haberiticari hayat-2

Türk dünyası için ortak bir iletişim dilin geliştirilmesi gerektiğine ilişkin SASAM Başkan Yardımcısı Cesurhan TAŞ'ın mülakatı

Türk dünyası için ortak bir iletişim dilinin geliştirilmesi gerektiğine ilişkin SASAM Başkan Yardımcısı Cesurhan TAŞ ile yapılan mülakat

Yorum Ekleyebilirsiniz