Twitter Facebook Linkedin Youtube

SÖYLEŞİYE DAVET: “AVRASYA’NIN ENERJİ GELECEĞİ: BÜYÜK YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARI”

Merkezimizce düzenlenen okuyucularımıza açık etkinliklerin 100’üncüsü, Ahmet Yesevi Üniversitesi Avrasya Araştırma Enstitüsü Müdürü Doç.Dr. Vakur SÜMER’in sunumuyla “Avrasya’nın Enerji Geleceği: Büyük Yenilenebilir Enerji Kaynakları” başlıklı bir söyleşi şeklinde gerçekleşecektir.

Doç.Dr. Vakur SÜMER: Doktorasını Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uluslararası ilişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır. Selçuk Üniversitesi Uluslararası ilişkiler Bölümü’nde öğretim üyesidir. Doç. Dr. Sümer. University of North Carolina-Chapel Hill’de doktora sonrası araştırmalarda bulunmuştur. Ayrıca University of California-Davis’te de misafir uzman olarak bir yıl süreyle araştırmalarını sürdürmüştür.

Söyleşiye katılım ücretsiz olup tüm okuyucularımız davetlidir. Katılabilecek ve facebook hesabı olan okuyucularımızın facebook etkinlik sayfasından bildirim yapmaları rica olunur. Facebook etkinlik sayfası için tıklayınız.

_______________________________________

Konu: “Avrasya’nın Enerji Geleceği: Büyük Yenilenebilir Enerji Kaynakları”

Konuşmacı: Doç. Dr. Vakur SÜMER – Avrasya Araştırma Enstitüsü Müdürü

Yer: Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM), Mithatpaşa Caddesi, 54/6, Kızılay ANKARA

Tarih: 05 Şubat 2019, Salı

Saat: 18:30- 20:00sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: