Twitter Facebook Linkedin Youtube

SASAM EGE BÖLGE TEŞKİLATI ÇALIŞTAY DÜZENLEDİ

Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi Ege Bölge Koordinatörlüğü tarafından Manisa Yunusemre Belediyesi ev sahipliğinde İrfan Meclisi Salonunda bir çalıştay düzenlendi. SASAM mensuplarının ve alanında uzman isimlerin yüz yüze ve çevrimiçi olarak katıldığı programda önemli konular dile getirildi.

Ceza ve tevkif evlerindeki mahkumların sosyal hayata kazandırılması ve toplumsal çöküşün önlenmesi hakkında daha önce düzenlenen toplantının devamı niteliğindeki çalıştayda kayda değer sonuçlara ulaşıldı.

SASAM Ege Bölge Koordinatörlüğünün gerçekleştirdiği programın ikinci oturumuna Akdeniz, İç Anadolu, Marmara bölgelerinden katılan Bölge Koordinatörleri, Uzmanlar ve Genel Merkez kadrolarından temsilcilerin yanı sıra ve Şube ve Temsilciliklerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mesut UYAR iştirak etti.

Ege Bölge Koordinatörü Murat AKTAŞ yönetiminde gerçekleştirilen toplantıda dile getirilen görüşler ufuk açıcıydı. Toplantı sonrasında Sayın AKTAŞ “Katılımlarıyla katkı sunan, yanımızda olan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.” diyerek toplantıyı kapattı.

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: