Twitter Facebook Linkedin Youtube

RUSYA BÜYÜKELÇİLİĞİNDEN SASAM’A ZİYARET

Rusya Federasyonu Ankara Büyükelçiliğinden Başkatip Aleksandr Sotniçenko ve Büyükelçilik Basın Sözcüsü Irina Kasımova, Merkezimizi ziyaret ettiler.

Yeni yıl tebriklerini ileten Büyükelçilik yetkilileri, daha önce Merkezimizce Rusya Federasyonu Büyükelçiliğine yapılan ziyarette karşılıklı olarak dile getirilen işbirliği imkânları üzerinde istişarelerde ve güncel konular hakkında görüş alışverişinde bulundular. Nazik ziyaretleri için Sayın Sotniçenko ve Kasımova’ya teşekkür ederiz.

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorumlar (1)

  1. […] 3- RUSYA BÜYÜKELÇİLİĞİNDEN SASAM’A ZİYARET – http://sahipkiran.org/2017/12/29/rusya-buyukelciligi/ […]

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: