Twitter Facebook Linkedin Youtube

SASAM İSTANBUL ŞUBESİ KURULUŞ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLECEK

SASAM İstanbul Şubesi, 5 Kasım Cumartesi günü Üsküdar Burhan Felek Köşkü Bilim Sanat Merkezinde gerçekleştirilecek tanşma ve istişare toplantısı ile kurulacak ve faaliyetlerine başlayacaktır. Toplantıya SASAM İstanbul Şubesi için gönüllü müracaatında bulunanlar katılabileceklerdir.

Şu ana kadar müracaat edenler dışında SASAM İstanbul Şubesine gönüllü olarak destek vermek isteyen ilgililerin, bu linkten ulaşılabilen formu doldurarak 3 Kasım Perşembe akşamına kadar bilgi@sahipkiran.org adresine göndermeleri gerekmektedir.

KONU  : SASAM İstanbul Şubesi  Tanışma ve İstişare Toplantısı

TARİH : 5 Kasım 2016, Cumartesi

SAAT   : 14:00 – 17:00

YER    : Üsküdar Burhan Felek Köşkü Bilim Sanat Merkezi (https://goo.gl/maps/igxkW6WzJ7t)

DETAYLI BİLGİ İÇİN: https://sahipkiran.org/2016/10/09/sasam-istanbul-gonulluleri/

 

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: