Twitter Facebook Linkedin Youtube

SASAM FRANSA ŞUBESİ

SASAM Fransa Temsilcilerimiz ve Danışma Kurulu üyelerimiz belirlendi. Fransa’nın Lyon, St.Etienne ve Metz kentlerinde göreve başlayan temsilcilerimiz ve Lyon Temsilci Yardımcılarımız ile Lyon, Bourg En Bresse ve Thiers kentlerinden Danışman olarak SASAM faaliyetlerine destek verecek vatandaşlarımızın listesi ve e-posta bilgileri, aşağıda yer almaktadır.

Fransa Şubemizin misyonu hakkında detaylı bilgiye, buradan ulaşılabilir. SASAM Fransa’nın faaliyetlerine destek vermek isteyen veya bu faaliyetlere katılmak isteyen vatandaşlarımız, +90 312 433 7417 nolu hattan veya bilgi@sahipkiran.org adresinden bizimle iletişime geçebilirler.

fransa temsilcilerimizSASAM FRANSA DANISMANLAR LISTESI

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: