Twitter Facebook Linkedin Youtube

“AVRASYA HİZMET ÖDÜLLERİ” TÖRENİNE KATILDIK

Avrasya Ekonomik İlişkiler Derneği (Eko-Avrasya) tarafından düzenlenen “Avrasya Hizmet Ödülleri” sahiplerini buldu. Avrasya ülkeleri ile Türkiye arasındaki ekonomik ve sosyal ilişkilerin daha güçlü ve sağlam bir yapıya kavuşturulması ile sürdürülmesi adına destek olmaya çalışan ve Türkiye’nin kalkınmasına, gelişmesine yaptığı katkılarla bilinen Avrasya Ekonomik İlişkiler Derneği tarafından düzenlenen “Avrasya Hizmet Ödülü” için aday gösterilen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, bu ödüle layık görüldü.

Tarihi Türk Ocağı Binasında (Ankara Devlet Resim ve Heykel Müzesi) düzenlenen törene çok sayıda seçkin davetli katıldı. Cumhurbaşkanı Ersin Tatar gecede eşi Sibel Tatar ile birlikte Azerbaycan’da şehit düşen Polat Haşimov’un annesi Samide Haşimov’a ödülünü takdim etti. Türkgün Gazetesinin yanı sıra AK Parti Bursa Milletvekili Osman Mesten, AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım ve Mamak Belediyesi de Avrasya Hizmet Ödüllerinin sahibi oldu.

Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi adına ödül törenine SASAM Başkanı Mesut Emre Karaköse katıldı. SASAM olarak ödül alan bütün değerli katılımcıları kutlar, bu büyük organizasyonda emeği geçen Eko-Avrasya Derneği yöneticilerine teşekkür ederiz.

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: