Twitter Facebook Linkedin Youtube

TÜRKAV KAYSERİ ŞUBESİ ZİYARETİMİZ

Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM) Başkanı Mesut Emre Karaköse ve SASAM Kayseri İl Temsilcisi Av. Yusuf Dalmaz, Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Kayseri şubesini ziyaret etti. Şube Başkanı Burak Işık ve Başkan Yardımcısı Mustafa Yurdakul’un ev sahipliği yaptığı ziyarette ortak çalışma alanları ve işbirliği imkanları ele alındı.

Ziyaret kapsamında karşılıklı iyi dilek ve temenniler ifade edildi. Devlet teşkilatının işleyişinde kamu çalışanlarının ifa ettiği misyonun önemine vurgu yapılarak, hukuk çerçevesi içinde bu kaynağın değerlendirilmesinin milli bir ödev olduğu ifade edildi.

Samimi yaklaşımları ve evsahiplikleri için Sayın Işık ve yönetimine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

 

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: