Twitter Facebook Linkedin Youtube

SÖYLEŞİYE DAVET: “POZİTİF GENÇ GELİŞİMİ”

Merkezimizce düzenlenen okuyucularımıza açık etkinliklerin 117’ncisi, Dr. Öğr. Üyesi Hasan Eşici’nin sunumu ile “Pozitif Genç Gelişimi” başlıklı bir söyleşi şeklinde gerçekleşecektir. Söyleşi tarihimiz 9 Aralık Pazartesi akşamıdır.

Sayın Eşici’nin eğitim, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, sığınmacı sorunu ve çözüm yolları gibi konularda yayınlanmış yazı ve makalelerinin yanında bu konularda proje deneyimi vardır. Bir çok ilde ve farklı üniversitelerde konferans, seminer, bildiri sunumları olmuştur.

Söyleşiye katılmak isteyen tüm okuyucularımız davetlidir.

_______________________________________________________

Konu: “Pozitif Genç Gelişimi”

Konuşmacı: Dr. Öğr. Üyesi Hasan EŞİCİ

Yer: Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM), Mithatpaşa Caddesi, 54/6, Kızılay ANKARA

Tarih: 9 Aralık 2019, Pazartesi

Saat: 18:30- 20:00

 

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: