Twitter Facebook Linkedin Youtube

SÖYLEŞİYE DAVET: “TÜRKİYE’NİN TERÖRLE MÜCADELESİ”

Merkezimizce düzenlenen okuyucularımıza açık etkinliklerin 115’incisi, Güvenlik ve Terör Uzmanı Dr. İmbat MUĞLU’nun sunumu ile “Türkiye’nin Terörle Mücadelesi” başlıklı bir söyleşi şeklinde gerçekleşecektir.

Sayın Muğlu söyleşide Türkiye’nin yurt içinde ve yurt dışında törörle çok boyutlu mücadelesini ele alacaktır. Terörün ve terör örgütlerinin yenilgiye uğratılmasında ve ortadan kaldırılmasında izlenmesi gereken yöntemleri değerlendirecektir.

Söyleşiye katılmak isteyen bütün okuyucularımız davetlidir.

Dr. İmbat MUĞLU

_____________________________________________________

Konu: “Türkiye’nin Terörle Mücadelesi”

Konuşmacı: Dr. İmbat MUĞLU, Güvenlik ve Terör Uzmanı

Yer: Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM), Mithatpaşa Caddesi, 54/6, Kızılay ANKARA

Tarih: 12 Kasım 2019, Salı

Saat: 18:30- 20:00

 

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: