Twitter Facebook Linkedin Youtube

SASAM HEYETİNDEN TÜRKAV’A ZİYARET

Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkanı Mesut Emre Karaköse ve Yönetim Kurulu Üyesi Kürşad Örnek Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Genel Merkezini ziyaret etti. TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz’ın ev sahipliği yaptığı ziyarette yeni bir çalışma dönemine giren kuruluşlar arasında muhtemel işbirliği alanları değerlendirildi.

Kamu çalışanları arasında yaygın teşkilatlanma ve 30 yıla yakın kurumsal tecrübe birikimiyle önemli bir sivil toplum yapılanması olan Türkav’ın ifa ettiği misyonun önemine vurgu yapıldı.

Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi olarak Türkav Genel Başkanı Sayın Ebubekir Korkmaz’a teşekkür eder, onun şahsında bütün Türkav mensuplarını saygıyla selamlarız.

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: