Twitter Facebook Linkedin Youtube

SASAM BAŞKANLIĞI BAYRAK DEĞİŞİMİ GERÇEKLEŞTİ

SASAM Başkanı Süleyman ERDEM, 08/10/2019 tarihinde Merkezimizde düzenlenen bir tören ile başkanlık görevini Başkan Yardımcısı Mesut Emre KARAKÖSE’ye devretti.

Törende Sayın ERDEM; SASAM’ın kuruluşundan bugüne kadarki süreci özetleyip bu yolculukta katkısı olan tüm SASAM ailesine teşekkür etti. Kurucu Başkanımız ayrıca bu devir teslim töreninin, belirli bir süre hizmet ettikten sonra koltuğu arkadan gelenlere devretme kültürünün gelişimi için mütevazi bir katkı olmasını dileyerek yeni Başkanımız Sayın KARAKÖSE’ye başarı diledi ve SASAM mührünü temsili olarak yeni Başkan Mesut Emre KARAKÖSE’ye takdim etti.

Yeni SASAM Başkanı Mesut Emre KARAKÖSE ise Kurucu Başkanımız Süleyman ERDEM’e SASAM’ın ulaştığı marka değerine yaptığı katkılardan dolayı teşekkür edip yeni dönemdeki yol haritası üzerine bildilendirmede bulundu ve Kurucu Başkanımıza plaket ve hediye takdim etti.

Kurucu Başkanımız Süleyman ERDEM, SASAM Uluslararası Güvenlik Masası Direktörü olarak SASAM ailesinin bir ferdi olmaya ve SASAM’ın çalışmalarına destek olmaya devam edecek.

Bir bayrak devri niteliğinde olan değişimin hayırlı olmasını diliyor, Sayın ERDEM’e Kurucu Başkan olarak verdiği yedi yıllık hizmet için çok teşekkür ediyor ve yeni Başkanımız Sayın Mesut Emre KARAKÖSE’ye üstün başarılar diliyoruz.

Bu anlamlı günde bizi yalnız bırakmayan dostlarımıza da ayrıca teşekkür ediyoruz.

 

Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi – SASAM

 

DEVİR TESLİM TÖRENİNDEN KARELER:

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorumlar (1)

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: