Twitter Facebook Linkedin Youtube

SÖYLEŞİYE DAVET: “SURİYE’DEKİ GÜNCEL GELİŞMELER”

Merkezimizce düzenlenen okuyucularımıza açık etkinliklerin 111’incisi, SASAM Etnik ve Dini Yapılar Masası Direktörü Rasim BOZBUĞA’nın sunumu ile “Suriye’deki Güncel Gelişmeler” başlıklı bir söyleşi şeklinde gerçekleşecektir.

Söyleşide İdlib ve Fırat’ın doğusunda yaşanan son gelişmeler, ABD ile Türkiye arasında yaşanan güvenli bölge gerilimi, çölde hala varlığını sürdüren IŞİD ve Suriye’deki savaşa etkisi olan bölgesel / küresel güçler ile bu güçlerin Suriye politikaları üzerinde durulacaktır.

Söyleşiye tüm okuyucularımız davetlidir. Facebook etkinlik sayfası için bakınız: https://www.facebook.com/events/427977704498774/

_______________________________________

Konu: “Suriye’deki Güncel Gelişmeler”

Konuşmacı: Rasim BOZBUĞA, SASAM Etnik ve Dini Yapılar Masası Direktörü

Yer: Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM), Mithatpaşa Caddesi, 54/6, Kızılay ANKARA

Tarih: 17 Eylül 2019, Salı

Saat: 18:30- 20:00

 

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: