Twitter Facebook Linkedin Youtube

EKİM AYI STAJ BAŞVURULARI KABUL EDİLMEKTEDİR

Merkezimiz, Ekim ayı için staj başvurularını kabul etmektedir. Staj programı 1 Ekim Pazartesi günü başlayacak ve başvurular en geç 28 Eylül Cuma gününe kadar yapılabilecektir. Staj programı ve başvuru usulü hakkında detaylı bilgiye SASAM Staj Yönergesinin yer aldığı  https://sahipkiran.org/2014/10/14/staj-programi-yonergesi/ linkinden ulaşılabilir.

Staj Yönergesinde yer almayan konularla ilgili sorular için Staj Programı Koordinatörü Muhammed IŞIK’a muhammed@sahipkiran.org adresinden ulaşılabilir.


“SASAM’da staj, bir ayrıcalıktır”

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: