Twitter Facebook Linkedin Youtube

SÖYLEŞİYE DAVET: “İNGİLTERE VE AVRUPA’DA KAMUOYU YÖNLENDİRMESİ VE ALGI YÖNETİMİ”

Merkezimizce düzenlenen okuyucularımıza açık etkinliklerin 58.si, Marka ve İletişim Uzmanı Dr.Hakan YILDIRIM’ın katılımı ile “İngiltere ve Avrupa’da Kamuoyu Yönlendirmesi ve Algı Yönetimi” başlıklı bir söyleşi şeklinde gerçekleşecektir. Sayın YILDIRIM, SASAM İngiltere Şubesi Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

SASAM Kamu Yönetimi Masası ile Uluslararası İlişkiler Masasının birlikte düzenlediği söyleşiye, tüm okuyucularımız davetlidir.

Facebook etkinlik sayfası için tıklayınız: https://web.facebook.com/events/399574563717326/
_______________________________________

Konu: İngiltere ve Avrupa’da Kamuoyu Yönlendirmesi ve Algı Yönetimi

Konuşmacı: Dr.Hakan YILDIRIM – Marka ve iletişim Uzmanı, SASAM İngiltere Şubesi Başkan Yardımcısı

Yer : Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM), Mithatpaşa Caddesi 54/6 Kızılay ANKARA

Tarih : 20 Ocak 2017, Cuma

Saat : 18:30 – 20:30

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: