Twitter Facebook Linkedin Youtube

SÖYLEŞİYE DAVET: SN.TAHA GERGERLİOĞLU İLE “GÜNCEL DIŞ GELİŞMELER”

Merkezimizce düzenlenen okuyucularımıza açık etkinliklerin 57.si, MİT Ajanı olduğu iddiasıyla Almanya’da tutuklanan ve 11 ay tecrit altında tutulan Sayın Muhammet Taha GERGERLİOĞLU’nun katılımı ile “Güncel Dış Gelişmeler” başlıklı bir söyleşi şeklinde gerçekleşecektir.

Söyleşide güncel dış gelişmelerin yanında, Sayın GERGERLİOĞLU’nun Almanya’da yaşadıklarına ve Almanya ile ilgili detaylara değinilecektir. Ayrıca dileyenler için SASAM İngiltere Şubesi Başkanı Ahmet Ferruh ÖNCÜ tarafından Sayın GERGERLİOĞLU’nun Almanya’daki hapis hayatına dair kaleme alınan “TAŞ MEZAR” isimli kitap imzalanacaktır.

Sayın GERGERLİOĞLU’nun özgeçmişine buradan ulaşılabilir.

SASAM Uluslararası İlişkiler Masasının düzenlediği söyleşiye, tüm okuyucularımız davetlidir.

Facebook etkinlik sayfası için tıklayınız: https://www.facebook.com/events/1634026590233730/
_______________________________________

Konu: Güncel Dış Gelişmeler

Konuşmacı: Muhammet Taha GERGERLİOĞLU, SASAM İstanbul Şubesi Danışma Kurulu Başkanı

Yer : Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM), Mithatpaşa Caddesi 54/6 Kızılay ANKARA

Tarih : 10 Ocak 2017, Salı

Saat : 18:30 – 20:30

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: