Twitter Facebook Linkedin Youtube

SASAM İSTANBUL ŞUBESİ 2. İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

SASAM İstanbul Şubesi 2. İstişare Toplantısı, Danışma Kurulu Üyesi Sayın Muhammed Taha GERGERLİOĞLU’nun katılımıyla gerçekleşti.

16 Kasım 2016 tarihinde gerçekleştirilen toplantıda, yapılan anket sonuçlarından yola çıkılarak SASAM İstanbul’un kurumsal olarak önümüzdeki iki ay boyunca gerçekleştireceği araştırma konusu belirlendi.

Toplantıda ayrıca kurumsal olarak yapılacak ziyaretler ile SASAM İstanbul bünyesinde oluşturulan çalışma masalarının yapacakları çalışmalar istişare edildi.

SASAM İstanbul’a yeni katılan gönüllüler arasında görev dağılımın yapılarak Şubenin yeni yapısının belirlendiği toplantı; Şube Başkanı Oktay ÇINAR, Şube Başkan Yardımcıları Erdem EREN, Emre Ali KODAN ve Cemal KAYABAŞI ile Danışma Kurulu Üyesi Sn.Muhammed Taha GERGERLİOĞLU’nun yönetimiyle, etkili ve verimli bir şekilde belirlenen sürede sona erdi.

***

SASAM İstanbul Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/sasamistanbul/

SASAM İstanbul Twitter Hesabı: https://twitter.com/sasamistanbul

***

TOPLANTIDAN KARELER:

sasam_istanbul_2nci_toplantisisasam_istanbul_2nci_toplantisi-4sasam_istanbul_2nci_toplantisi-3 sasam_istanbul_2nci_toplantisi-2

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: