Twitter Facebook Linkedin Youtube

ANKET: İSTANBUL’UN ÇÖZÜLMESİ GEREKEN EN ÖNCELİKLİ SORUNU

SASAM İstanbul Şubesi, 5 Kasım 2016 tarihinde gönüllülerle gerçekleştirilen toplantı ile kuruldu (İlgili haber için tıklayınız). Kuruluş toplantısında SASAM İstanbul’un ilk faaliyeti olarak İstanbul’un en öncelikli sorununa yönelik bir çalışma yapılması kararlaştırıldı. 12 Kasım tarihinde gerçekleştirilen ilk olağan Şube toplantısında ise İstanbul’un en öncelikli sorununun tespiti için muhtemel sorunlara ilişkin alternatifler oluşturularak vatandaşlarımızın oyuna sunulması kararlaştırıldı.

Tek sorudan oluşan ankete katılarak ve anketi yayarak İstanbul’un en öncelikli sorununun çözümüne katkı sunabilirsiniz. İlgi ve katkınız için teşekkür ederiz.

Not: Anket, 1 hafta boyunca açık kalacaktır. Bir hafta sonra sonuçlara, yine bu sayfadan ulaşılabilecektir. Tercih işaretledikten sonra, “Vote” (Oyunuzu Kullanın) düğmesine basılması gerekmektedir. “Sonuçları Göster” düğmesine basılarak, o ana kadar kullanılan oyların yüzdelik dağılımları görülebilir. Ankette her IP adresinden bir kez oy kullanılabilmektedir.

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorumlar (1)

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: