Twitter Facebook Linkedin Youtube

SASAM İSTANBUL ŞUBESİ, İLK TOPLANTISI İLE FAALİYETLERİNE BAŞLADI

SASAM İstanbul Şubesi, kuruluş sonrası ilk olağan toplantısını gerçekleştirerek hızlı bir şekilde faaliyetlerine başladı. 12 Kasım 2016 tarihinde gerçekleştirilen toplantıda, İstanbul Şubesine yeni katılan gönüllüler arasında görev dağılımı yapıldı ve kuruluş toplantısında belirlenen gündem üzerinden yapılan istişareler sonucunda önümüzdeki üç ayın yol haritası niteliğinde kararlar alındı.

Toplantı; Şube Başkanı Oktay ÇINAR, Şube Başkan Yardımcıları Erdem EREN, Meltem SARSILMAZ ve Emre Ali KODAN ile Danışma Kurulu Üyesi Dr.EminSERT’in yönetimiyle, etkili ve verimli bir şekilde sürdü. Gündemdeki tüm konuların öngörülen zaman diliminde istişare edilip karara bağlandığı toplantının resmen sonlandırılmasından sonra, müsait olan uzmanlar ile gündemdeki konuların değerlendirildiği sohbetler gerçekleştirildi.

sasam-istanbul-ilk-toplanti-3sasam-istanbul-ilk-toplanti-2sasam-istanbul-ilk-toplanti-1

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: