Twitter Facebook Linkedin Youtube

SAHİPKIRAN AKADEMİ’NİN DÜZENLEDİĞİ POLATLI GEZİSİ TAMAMLANDI

Sahipkıran AKADEMİ’nin Gençlik ve Spor Bakanlığının desteği ve Çankaya Gençlik Merkezi işbirliği ile ortaklaşa gerçekleştirdiği “Tarihimizi Havadan Soluyoruz” başlıklı Polatlı gezi ve tarihi inceleme projesi, başarı ile tamamlandı.

Proje kapsamında 2 Kasım 2016 tarihinde Ankara’nın Polatlı ilçesine günü birlik gezi düzenlendi. Gün boyu rehber eşliğinde düzenlenen program boyunca; Polatlı Belediyesinin geçtiğimiz aylarda hizmete sunduğu sıcak hava balonu ile Gordion uçuş turu yapıldı ve akabinde Kral Midas Müzesi gezildi. Öğle yemeğinden sonra Zafer tepesine geçilerek Sakarya Meydan Savaşı hakkında bilgi alındı. Sonrasında şehir merkezinde katılımcılara verilen serbest zamandan sonra Ankara’ya dönüş için hareket edildi.

486 3 25 1

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: