Twitter Facebook Linkedin Youtube

SAHİPKIRAN AKADEMİ TANIŞMA TOPLANTISINA DAVETLİSİNİZ

1 Eylül 2015 tarihinde Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi bünyesinde kurularak faaliyetlerine başlayan Sahipkıran AKADEMİ, üyelerinin ve faaliyetlerine ilgi duyan üniversite öğrencilerinin katılacağı bir tanışma toplantısı düzenleyecek.

Toplantıda ayrıca geçtiğimiz dönemde yapılan ve yeni dönemde yapılması planlanan projeler ile üyelerin beklentileri müzakere edilecek.

Tanışma toplantısına tüm üyelerimizi, takipçilerimizi ve Sahipkıran AKADEMİ’yi yakından tanımak isteyen genç arkadaşlarımızı bekliyoruz.

.

Sahipkıran AKADEMİ Yönetimi

___________________________________________

Konu: SAHİPKIRAN AKADEMİ TANIŞMA TOPLANTISI

Yer : Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM), Mithatpaşa Caddesi 54/6 Kızılay ANKARA

Tarih : 25 Ekim 2016, Salı

Saat : 18:30 – 20:30

İletişim : Yunus ÇÖRDÜK,  0538 823 29 58

 

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: