Twitter Facebook Linkedin Youtube

SAHİPKIRAN AKADEMİ’NİN DÜZENLEDİĞİ ANTALYA EXPO 2016 GEZİSİNE KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

Sahipkıran AKADEMİ ve Çankaya Gençlik Merkezinin birlikte hazırladıkları ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca desteklenen proje kapsamında ülkemizde ilki düzenlenmekte olan Antalya EXPO 2016 Fuarı’na bir gezi düzenlenecektir.

23-25 Eylül 2016 tarihleri arasında düzenlenecek proje kapsamında; 23.09.2016 Cuma sabahı saat: 09.00’da Ankara’dan otobüs ile hareket edilerek ilk olarak Niğde’ye gidilecektir. Niğde’de 15 Temmuz hain darbe kalkışmasında şehit olan Kahraman Şehidimiz Ömer HALİSDEMİR’in kabri ziyaret edilecek ve ailesine taziye ziyareti gerçekleştirilecektir. Bu ziyaretlerin ardından 24.09.2016 Cumartesi sabahı Antalya’da olunacak şekilde hareket edilecektir. Antalya’da EXPO 2016 Fuarı gezilecek ve aynı akşam Zümrüd-ü Anka Müzikali izlenecektir. Müzikal Programı sonrasında Ankara’ya dönüş yapılacaktır. Proje katılımcıları 14-29 Yaş arası gençlerden oluşacaktır.

Proje hazırlama konusunda kendilerini yetiştirmeyi arzulayan gençlerin yeni fikirler edinmelerini ve vizyonlarını geliştirmelerini amaçlayan “Proje Gönüllülerimiz EXPO İle Güçleniyor” başlıklı proje kapsamında düzenlenecek geziye 40 üniversite öğrencisi katılacaktır. Katılımcılar için Sahipkıran AKADEMİ üyeleri dışında 3 bayan 3 erkek kontenjan bulunmaktadır. Programa katılmak isteyen adaylar, 0546 788 0638 numaralı hattan Proje Koordinatörü ile iletişime geçebilirler.

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: