Twitter Facebook Linkedin Youtube

MEKSİKA’NIN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ SN.MARTHA BARCENA’YI ZİYARET ETTİK

SASAM Başkanı Süleyman ERDEM, Başkan Yardımcısı Cesurhan TAŞ ve Genel Sekreter Mesut Emre KARAKÖSE’den oluşan SASAM Heyeti, Merkezimizin Başbakanlık Tanıtma Fonu’nun desteğiyle gerçekleştireceği “GENÇLER BAŞKANLIK SİSTEMİNİ TANIYOR” başlıklı proje kapsamında Meksika’ya düzenlenecek çalışma gezisi konusunda görüş ve önerilerini almak üzere, Birleşik Meksika Devletleri Ankara Büyükelçisi Sayın Martha Barcena COQUI’yi makamında ziyaret etti.

Büyük bir nezaketle heyetimizi ağırlayan Sayın Büyükelçi, Meksika’ya düzenlenecek gezinin en verimli şekilde gerçekleşmesi için ziyaret edilecek makamlarla ilgili tavsiyelerde bulundu ve alınacak randevularda yardımcı olma taahhüdünde bulundu.

Sayın Büyükelçi’ye ve Büyükelçilik çalışanları Sn. Jesus Cisneros ile Sn.Ceylan Daşkın’a misafirperverlikleri ile ilgi ve alakaları için teşekkür eder, başarılar dileriz.

20160112_153520

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: