Twitter Facebook Linkedin Youtube

SÖYLEŞİYE DAVET: “TÜRK GÜREŞİNİN GELECEĞİ VE SORUNLAR”

Merkezimizce düzenlenen okuyucularımıza açık etkinliklerin 31.si, Dünya ve Avrupa Şampiyonu, aynı zamanda Olimpiyat 2.si Milli Güreşçimiz Şeref EROĞLU’nun katılımıyla “Türk Güreşinin Geleceği ve Sorunlar” konulu bir söyleşi şeklinde gerçekleşecektir.

Şeref Eroğlu, 1975 Kahramanmaraş doğumludur. Grekoromen stilde güreşmektedir. Başarıları arasında üç Avrupa Şampiyonluğu, bir Dünya Şampiyonluğu ve üç dünya üçüncülüğü bulunmaktadır. 1997 yılında kendisine FILA tarafından Yılın Grekoromen Güreşçisi unvanı verilmiştir.

SASAM Gençlik ve Spor Masasının düzenlediği söyleşiye, tüm okuyucularımız davetidir.

Yer : Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi -SASAM, Mithatpaşa Caddesi 54/6 Kızılay ANKARA

Tarih : 17 Kasım 2015 Salı

Saat : 18:30 – 20:00

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: