Twitter Facebook Linkedin Youtube

SASAM BALIKESİR ŞUBESİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENİYOR

Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM)’ın Balıkesir Şubesi oluşum hazırlıkları için, SASAM Başkanı Süleyman ERDEM’in katılımıyla 17 Mayıs Pazar günü saat 19:00’da SASAM hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir. Toplantıya SASAM Balıkesir Şubesi’nde görev almak veya SASAM hakkında bilgi almak isteyen tüm Balıkesirliler davetlidir.

Not: Katılmak isteyenlerin 0312 433 7417 nolu telefondan veya bilgi@sahipkiran.org adresinden, katılım taleplerini iletmeleri gerekmektedir.

Konu: SASAM Balıkesir Şubesi Bilgilendirme Toplantısı

Tarih: 17 Mayıs 2015

Saat: 19:00

Yer: Altıeylül Gençlik Merkezi (Stadyum Arkası)

SASAM Tanıtım Broşürü:

sasam tanitim brosuru

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: