Twitter Facebook Linkedin Youtube

SURİYE GEÇİCİ HÜKÜMETİ YETKİLİLERİ SASAM’I ZİYARET ETTİLER

Gaziantep Merkezli olarak oluşturulan Suriye Geçici Hükümeti yetkililerinden bir heyet, SASAM’ı ziyaret etti. Dr.İbrahim ALMERİY, Avukat Ayman ABO HASHEM ve Suriye Ekonomik Forumu Genel Koordinatörü Samir HAFEZ’den oluşan heyeti, SASAM Başkanı Süleyman ERDEM ve Genel Sekreter Mesut Emre KARAKÖSE ağırladı.

Ziyarette; Suriye’deki son gelişmeler, IŞİD, ABD ve diğer Batılı güçlerin Suriye’deki yeni politikaları ve Arap Baharının çıkış noktası ile bugün itibariyle geldiği aşama üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretten Kareler:

20141222_11581920141222_12510820141222_131430

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorumlar (1)

  1. Aytekin Yildiz dedi ki:

    biz türk milleti daima son nefesimize kadar kanımızın son damlası akıncaya dek devletimizin arkasındayız

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: