Twitter Facebook Linkedin Youtube

SASAM’DAN ASBÜ REKTÖRÜ’NE ZİYARET

SASAM Başkanı Süleyman ERDEM, Genel Sekreter Muhammed IŞIK ve SASAM Uzmanı Ferdi CANBEY’den oluşan SASAM Heyeti, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi (ASBÜ) Rektörü Prof. Dr. Musa Kazım ARICAN’ı makamında ziyare etti.

Ziyarette, SASAM ve ASBÜ işbirliğinde gerçekleştirilebilecek etkinlik ve projeler üzerine istişare edildi. Nazik kabulü için Sayın Rektör ARICAN’a teşekkür ederiz.

(Fotoğrafları Orijinal Boyutta Görme: Site içeriklerinde yer alan fotoğrafları orijinal boyutlarında görmek için, ilgili fotoğrafa ilk tıklamanın ardından açılan sayfada tekrar tıklamak gerekmektedir.)

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: