Twitter Facebook Linkedin Youtube

SASAM EGE BÖLGE KOORDİNATÖRLÜĞÜNDEN EGE ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ DEKANINA ZİYARET

Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM) Ege Bölge Koordinatörü Murat Aktaş, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı olarak atanan Prof. Dr. Bilgehan Gültekin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Şube ve Temsilciliklerden sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Mesut Uyar’ın da katıldığı ziyarette Sn. Gültekin’e yeni görevinde başarılar dileği iletildi.

Prof. Dr. Bilgehan Gültekin “Bahçeli Liderliğinde Siyasal İletişimde Kale Modeli: Milliyetçi Hareket Partisi”, “Türk Siyasetinde Toplumsal Vicdan Liderliği: Devlet Bahçeli”, “Lider: Devlet Bahçeli”, “Siyasal İletişimde Karizmatik Liderlik: Devlet Bahçeli” ve “Siyasal İletişimde Devlet Bahçeli Modeli ve Bilge Liderlik” kitaplarının yazarıdır.

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: