Twitter Facebook Linkedin Youtube

STRATEJİ UZMANI GÖKÇE HUBAR SASAM KADROSUNA KATILDI

Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM) alanında uzman isimlerin katılımıyla büyümeye devam ediyor. Bilimsel yöntemlerle çalışan, analizleriyle karar alıcılara yön gösteren ve kamuoyunun bilgiyle buluşmasına katkı sağlayan SASAM kadrosu yetkin isimlerin katılımıyla her geçen gün güçlenerek yoluna devam ediyor.

Çok sayıda düşünce kuruluşunda çalışmalar yapan Gökçe Hubar’ın dergi, gazete ve web sitelerinde yayınlanmış çalışmaları bulunuyor.

Galatasaray Üniversitesi mezunu olan Hubar; güvenlik bürokrasisi alanındaki deneyiminin yanı sıra akademik çalışmalarını da sürdürmektedir. Milli Savunma Üniversitesindeki doktora çalışmaları ile birlikte dış politika ve güvenlik alanlarında önemli analizlere imza atan Gökçe Hubar, SASAM kadrosunda yer alacak ve sahipkiran.org web sitesi aracılığıyla yazılarını yayınlayacaktır.

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: