Twitter Facebook Linkedin Youtube

“AİLE İÇİ İLETİŞİMDE SOSYAL MEDYA ETKİSİ” BAŞLIKLI SÖYLEŞİMİZ GERÇEKLEŞTİ

Merkezimizce düzenlenen okuyucularımıza açık etkinliklerin 123’üncüsü, SASAM Sivil Toplum ve Sosyal Politikalar Masası Direktörü, Yazar Ramazan ÇELİK’in sunumu ile “Aile İçi İletişimde Sosyal Medya Etkisi” başlıklı bir söyleşi şeklinde gerçekleşti.

Sayın ÇELİK söyleşide; etkili iletişim, iletişim engelleri, aile içi iletişimin esasları, sosyal medyanın doğru kullanımı, sosyal medya bağımlılığı ve mücadele yöntemleri, sosyal medyanın aile ve toplumsal yapı üzerindeki etkileri konularında önemli bilgiler paylaştı. Örnekler ve görsel materyallerle desteklediği sunumunu interaktif bir yöntemle sürdürdü. Çağımızın inkar edilemez bir gerçeği haline gelen internet kullanımı, teknoloji ve sosyal medya bağımlılığı gibi konuların önlem alınmazsa yol açacağı tahribata işaret ederek, doğru kullanılması halinde sağlayacağı avantajları vurguladı.

Sayın Ramazan Çelik’e bilgilendirici sunumu için teşekkür ediyoruz.

 

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: