Twitter Facebook Linkedin Youtube

SÖYLEŞİYE DAVET: “OSMANLI KÜLTÜR VE MEDENİYETİ”

Merkezimizce düzenlenen okuyucularımıza açık etkinliklerin 121’İncisi, Uzman Beril Kahraman’ın sunumu ile “Osmanlı Kültür ve Medeniyeti” başlıklı bir söyleşi şeklinde gerçekleşecektir. Söyleşi tarihimiz 4 Şubat Salı günüdür.

Sayın KAHRAMAN; yüksek lisansını tamamlamasını müteakiben havacılık sektöründe uzman yardımcısı olarak göreve başlamıştır. Genç bilim insanlarının üye olduğu ağlarda aktif olarak yer almış ve sosyal ve bilimsel etkinliklere katılmıştır.

Söyleşiye katılmak isteyen tüm okuyucularımız davetlidir.


Konu: “Osmanlı Kültür ve Medeniyeti”

Konuşmacı: Beril Kahraman, Uzman – Araştırmacı

Yer: Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM), Mithatpaşa Caddesi, 54/6, Kızılay ANKARA

Tarih:  4 Şubat 2020, Salı

Saat: 18:30-20:00

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: