Twitter Facebook Linkedin Youtube

İRAN’DA; AMERİKA, BRİTANYA VE İSRAİL BAYRAKLARINI YAKMAK İÇİN ÜRETİM YAPAN BİR FABRİKA VAR

Üretilen bayrakların çoğu, çeşitli İran şehirlerinin sokaklarında çeşitli yürüyüşlerde göstericiler tarafından yakılan ABD, İngiltere ve İsrail devletlerinin bayrakları.

Daily Mail gazetesi bazı resimler yayımladı. Görünüşe göre İngiltere ve ABD gibi ülkelerin bayraklarını ateşe vermek, İran’da gelişen bir iş gibi görünüyor.

Daily Mail, İran’da her yıl İran’ın iç pazar için 1,5 milyondan fazla bayrak üreten bir fabrikadan görüntüler yayımladı. Bayrakların çoğu ABD, İngiltere ve İsrail devletlerine ait ve çeşitli İran şehirlerinde çeşitli yürüyüşlerde göstericiler tarafından yakılmak için üretiliyor.

Üretilen diğer bayraklar, Lübnan’ın Hizbullah’ı da dâhil olmak üzere İran destekli grupların bayraklarından ibaret.

Fabrika Tahran’ın dört saat güneyinde Humeyn şehrinde bulunuyor.

Fotoğrafçı Farhad Babayi’ye, İran’daki en büyük bayrak üretim hattında fotoğraf çekmesine izin verildi.

Kaynak: Aftabnews

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: