Twitter Facebook Linkedin Youtube

SÖYLEŞİYE DAVET: “DEĞERLER DÜNYAMIZ”

Merkezimizce düzenlenen okuyucularımıza açık etkinliklerin 118’incisi, Dr. Murat Emre Şahin’in sunumu ile “Değerler Dünyamız” başlıklı bir söyleşi şeklinde gerçekleşecektir. Söyleşi tarihimiz 24 Aralık Salı akşamıdır.

Sayın Şahin, Genç Akademisyenler Derneği başta olmak üzere çok sayıda sivil toplum hareketinde görevler almıştır. Kırk Tuğ Dergisi ve birçok yayında yazıları yer almıştır. Türk Ocakları Genel Merkezi ve Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı gibi kuruluşların etkinliklerine konuşmacı olarak katılmıştır.

Söyleşiye katılmak isteyen tüm okuyucularımız davetlidir.

_________________________________________________________________

Konu: “Değerler Dünyamız”

Konuşmacı: Dr. Murat Emre ŞAHİN

Yer: Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM), Mithatpaşa Caddesi, 54/6, Kızılay ANKARA

Tarih: 24 Aralık 2019, Salı

Saat: 18:30- 20:00

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: