Twitter Facebook Linkedin Youtube

SÖYLEŞİYE DAVET: “SAHİPKIRAN EMİR TİMUR’UN İZİNDE TÜRK AVRASYACILIĞI”

Merkezimizce düzenlenen okuyucularımıza açık etkinliklerin 116’ncısı, Analist Yazar Umut Berhan Şen’in sunumu ile “Sahipkıran Emir Timur’un İzinde Türk Avrasyacılığı” başlıklı bir söyleşi şeklinde gerçekleşecektir.

Sayın Şen’in çok sayıda makalesi çeşitli dergi ve gazetelerde yayımlanmıştır. “Sahipkıran Emir Timur” adında bir kitabı da olan yazar, çok sayıda konferans ve panele konuşmacı olarak katılmıştır.

Söyleşiye tüm okuyucularımız davetlidir.

____________________________________________________________

Konu: “Sahipkıran Emir Timur’un İzinde Türk Avrasyacılığı”

Konuşmacı: Analist Yazar Umut Berhan ŞEN

Yer: Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM), Mithatpaşa Caddesi, 54/6, Kızılay ANKARA

Tarih: 26 Kasım 2019, Salı

Saat: 18:30- 20:00

 

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: