Twitter Facebook Linkedin Youtube

SASAM’DAN MİLAT GAZETESİNE ZİYARET

SASAM Genel Sekreteri Muhammed Işık ve beraberindeki SASAM heyeti, Milat Gazetesi Ankara Temsilcisi Neşat Gündoğdu’yu ziyaret etti. SASAM’ın yeni dönem çalışmaları hakkında bilgi veren heyet, yeni görevinden ötürü Sayın Gündoğdu’ya başarılar diledi.

Kamuoyu oluşturma çalışmalarında basın yayın organlarının önemine vurgu yapıldı. Doğru bilgi ve isabetli analizler üretme iddiasındaki Merkezimizin fikir ve yorumlarını halka ulaşma hedefinin önemine değinildi. Etkinliklerimizin basında yer alması konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Misafirperverliği ve gösterdiği ilgi için Milat Gazetesini temsilen Sayın Neşat Gündoğdu’ya teşekkür ederiz.

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: