Twitter Facebook Linkedin Youtube

SASAM, VİETNAM KÜLTÜR GÜNLERİ ETKİNLİĞİNE KATILDI

Vietnam Büyükelçiliği, Türkiye-Vietnam arasında diplomatik ilişkilerin başlamasının 40. yıldönümü vesilesiyle Ankara Sheraton Hotel’de Vietnam Kültür Günleri başlıklı bir etkinlik düzenledi. Etkinliğe SASAM adına Başkan Süleyman ERDEM ve Başkan Yardımcısı Cesurhan TAŞ katıldılar.

Vietnam’ın Ankara Büyükelçiliğine yeni atanan Büyükelçi Tran Quang TUYEN’in ev sahipliği yaptığı etkinlikte, Büyükelçilik çalışanlarının eşleri ve çocukları tarafından Vietnam kültürüne özgü performanslar sergilendi ve Vietnam mutfağı tanıtımı yapıldı. Misafirlere Vietnam mutfağına özgü ikramlardan sonra, Vietnam’dan manzaraların yer aldığı resim sergisi ile etkinlik son buldu.

Misafirperverlikleri için Sayın Büyükelçi Tran Quang TUYEN’e ve Büyükelçilik çalışanlarına teşekkür eder, Sayın Büyükelçiye yeni görevinde başarılar dileriz.

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: