Twitter Facebook Linkedin Youtube

SÖYLEŞİYE DAVET: “TANZANYA VE KENYA TECRÜBELERİ IŞIĞINDA AFRİKA’NIN ÖNEMİ”

Merkezimizce düzenlenen okuyucularımıza açık etkinliklerin 93’üncüsü, 2 yıldır Tanzanya ve Kenya’da gönüllü faaliyetlere katılan Fatih İLHAN’ın sunumuyla “Tanzanya ve Kenya Tecrübeleri Işığında Afrika’nın Önemi” başlıklı bir söyleşi şeklinde gerçekleşecektir.

1994 Ankara doğumlu olan Fatih İLHAN,  Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunudur. Farklı Bakanlıklarda staj yapmanın yanı sıra, öğrencilik yıllarında öğrenci kulüpleri yöneticisi olarak pek çok organizasyon düzenlemiş ve konuşmacı olarak onlarca etkinliğe katılmıştır. Orta düzeyde İngilizce ve Svahili dillerini bilen İLHAN,  iki yıla yakın bir zamandır Afrika’da çeşitli sivil toplum örgütlerinde gönüllü olarak çalışmakta ve sağlık, eğitim ve benzeri birçok alanda sosyal sorumluluk projelerinde görev almaktadır. Söyleşide Tanzanya ve Kenya tecrübelerini paylaşacak olan İlhan, uzun vadede bu coğrafyanın ülkemiz ile olan ilişkilerini kuvvetlendirecek adımların bir parçası olmayı arzulamaktadır.

Söyleşiye tüm okuyucularımız davetlidir. Facebook etkinlik sayfası için tıklayınız.

_______________________________________

Konu: “Tanzanya ve Kenya Tecrübeleri Işığında Afrika’nın Önemi”

Konuşmacı: Fatih İLHAN – Sivil Toplum Gönüllüsü

Yer: Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM), Mithatpaşa Caddesi, 54/6, Kızılay ANKARA

Tarih: 23 Ekim 2018, Salı

Saat: 18:30- 20:00sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: