Twitter Facebook Linkedin Youtube

SASAM AİLESİ GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE BİRARAYA GELDİ

Ankara’da ikamet eden SASAM Uzmanları, aileleri ve Sahipkıran AKADEMİ üyesi üniversite öğrencileri, bu yıl beşincisi düzenlenen Geleneksel SASAM İftarı vesilesiyle bir araya geldiler.

Geleneksel hale gelen iftar buluşması, Ankara Şaşmaz Açık Ceza İnfaz Kurumunun piknik alanında gerçekleştirildi. İftar sofrasında ve sonrasında; kültür, sanat, edebiyat, siyaset ve hayata dair sohbetler yapıldı.

SASAM aile bireyleri arasındaki dayanışma, işbirliği ve muhabbetin geliştirilmesine katkı sağlayan benzer etkinliklerin düzenlenmesine devam edilmesi dilek ve temennileri ile sona erdi.

İftar programımıza sponsor olan Balnet Ltd.Şti.‘ne çok teşekkür ederiz. Programa ilişkin görseller, resmi facebook hesabımızdaki fotoğraf albümünde yer almaktadır:

https://www.facebook.com/pg/Sahipkiran/photos/?tab=album&album_id=1852967301435986

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorumlar (1)

  1. […] 27- SASAM AİLESİ GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE BİRARAYA GELDİ – http://sahipkiran.org/2018/06/05/sasam-iftari-5/ […]

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: