Twitter Facebook Linkedin Youtube

AFRİN ŞEHİT VE GAZİLERİMİZ ANISINA FİDAN DİKİMİ ETKİNLİĞİMİZ GERÇEKLEŞTİ

SASAM bünyesinde faaliyet gösteren Sahipkıran AKADEMİ üyesi üniversite öğrencileri, Afrin (Zeytin Dalı) Operasyonuna katılan Şehit ve Gazilerimiz anısına fidan dikme kampanyası düzenlediler.

Üniversite öğrencileri ile SASAM gönüllüleri, fidanları bağışında bulunan takipçilerimiz adına şehit ve gazilerimiz anısına toprakla buluşturdular.

Fidan dikimi, Kahraman Kazan’da Şehitlerimiz için ayrılan 3.000 dekarlık Şehitler Ormanında, gerçekleştirildi. Fidan bağışında bulunan takipçilerimizin isimliklerine pdf formatında buradan, fotoğraflara ise buradan ulaşılabilir (açılan pencerede yer alan linke tıklayarak pdf dosyasına ulaşabilirsiniz).

ETKİNLİKTEN KARELER: (Fotoğraflara facebook albümümüzden ulaşmak için tıklayınız)

 

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorumlar (1)

  1. […] 21- AFRİN ŞEHİT VE GAZİLERİMİZ ANISINA FİDAN DİKİMİ ETKİNLİĞİMİZ GERÇEKLEŞTİ – http://sahipkiran.org/2018/04/02/fidan-dikimi-etkinligi/ […]

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: