Twitter Facebook Linkedin Youtube

SASAM’DAN TÜRKSAM’A ZİYARET

SASAM Heyeti, Uluslararası İlişkiler ve Stratejik Analizler Merkezi – TÜRKSAM‘ı ziyaret etti. SASAM Heyetini TÜRKSAM Başkanı Ahmet Gencehan BABİŞ ve TÜRKSAM’ın Kurucu Onursal Başkanı Sinan OĞAN misafir ettiler.

Ziyarette stratejik araştırma merkezleri arasında bir ağ kurulması ve ülkemiz açısından önemli konularda ortak çalıştay ve benzeri etkinliklerin düzenlenmesine dair görüş alış verişinde bulunuldu.

Misafirperverlikleri için Sayın BABİŞ ve OĞAN’a teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorumlar (1)

  1. […] 16- SASAM’DAN TÜRKSAM’A ZİYARET – http://sahipkiran.org/2018/03/08/turksama-ziyaret/ […]

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: