Twitter Facebook Linkedin Youtube

SASAM’DAN TÜRK EĞİTİM-SEN’İN YENİ GENEL BAŞKANINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

SASAM Heyeti, 5-6 Şubat 2018 tarihinde yapılan Genel Kurulda Türk Eğitim-Sen Genel Başkanlığına seçilen Sn. Talip GEYLAN’ı ziyaret ederek hayırlı olsun ve başarı dileklerini ilettiler.

Ziyarette ayrıca Türk Eğitim-Sen ve SASAM arasında yapılabilecek muhtemel işbirlikleri üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu. Merkezimiz 2015 yılında Türk Eğitim-Sen’in bağlı olduğu konfederasyon Türkiye Kamu-Sen’in talebi üzerine “Türkiye İnsan Kaynakları Raporu” hazırlamış ve Türkiye’de ilk defa, ülkemizin en stratejik unsuru olan insan kaynaklarımıza ilişkin tespit ve öneriler geliştirmişti (Rapora buradan ulaşılabilir).

Misafirperverliği için Sayın GEYLAN’a teşekkür eder, yeni görevinde başarılar dileriz.

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: