Twitter Facebook Linkedin Youtube

AFRİN ŞEHİT VE GAZİLERİMİZ İÇİN FİDAN DİKME KAMPANYASI

SASAM bünyesinde faaliyet gösteren Sahipkıran AKADEMİ üyesi üniversite öğrencileri, Afrin (Zeytin Dalı) Operasyonuna katılan Şehit ve Gazilerimiz için fidan dikme kampanyası düzenliyorlar.

Üniversite öğrencileri ile SASAM gönüllüleri, fidanları sizin, aile fertlerinizin ve/veya kurumunuzun adına, şehit ve gazilerimiz için toprakla buluşturacaklar.

Fidan dikimi, Kahraman Kazan’da Şehitlerimiz için ayrılan 3.000 dekarlık Şehitler Ormanında, 31 Mart Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Dileyen takipçilerimiz, fidan dikimine yardım etmek veya kendi fidanlarını dikmek için gönüllüler ekibine katılabilecek.

Toprakla buluşturulan fidanlara isimlik takılarak fotoğraflanacak ve arzu eden bağışçılara fidan dikim sertifikası takdim edilecek (fotoğraflar dijital ortamda bağışçılarla paylaşılacak).

Sahipkıran AKADEMİ’nin düzenlediği fidan dikme kampanyasına kurumsal ve bireysel olarak destek verebilir ve bir yandan Şehit ve Gazilerimizin adını yaşatırken, bir yandan da daha yeşil bir Türkiye’ye katkı sunabilirsiniz.

1 FİDAN BEDELİ 10 TL’DİR

(KAMPANYAYA EN AZ 2 FİDAN İLE KATILIM SAĞLANMAKTADIR.)

FİDAN BEDELLERİNİ ELDEN MAKBUZ KARŞILIĞI VEYA AŞAĞIDAKİ BANKA HESABIMIZDAN ULAŞTIRABİLİRSİNİZ. (BANKA HAVALELERİNDE AÇIKLAMA KISMINA FİDANLARIN KİMİN ADINA DİKİLECEĞİ VE SERTİFİKA İSTENİP İSTENMEDİĞİ YAZILMALIDIR)

Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi Derneği – Ziraat Bankası Meşrutiyet Şubesi – IBAN NO: TR 8200 0100 1764 6930 5495 5001

 

SASAM, Birleşmiş Milletler Çölleşmeyle Mücadele Taraflar Konferansına (UNCCD’ye) akredite bir kuruluştur.

SASAM ve Sahipkıran AKADEMİ, Daha Yeşil Bir Dünya İçin Gençlik Platformu kurucu üyesidirler.

 

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: