Twitter Facebook Linkedin Youtube

SASAM’DAN ADALET VE MEDENİYET DERNEĞİNE ZİYARET

Merkezimiz yöneticileri, Adalet ve Medeniyet Derneğini ziyaret ettiler. Başkan Süleyman ERDEM, Genel Sekreter Mesut Emre KARAKÖSE ve Yurtdışı Türkler Masası Direktörü Zafer TEKİN’den oluşan SASAM heyetini, Adalet ve Medeniyet Derneği yöneticilerinden Akif TÖGEL, Şenol SANCAK, Abdullah ÇAĞLAR ve Sefa ŞENOL misafir ettiler.

Kurumlar ve faaliyetleri hakkında karşılıklı bilgi alışverişinin yapıldığı ziyarette, ihtiyaç duyulan hususlarda işbirliği yapılması yönünde mutabakata varıldı.

Misafirperverlikleri için Adalet ve Medeniyet Derneği yöneticilerine teşekkür ederiz.

Sahipkıran HABER

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: