Twitter Facebook Linkedin Youtube

ÜCRETSİZ İNGİLİZCE KONUŞMA EGZERSİZLERİNE DAVETLİSİNİZ

Erasmus + kapsamında 10 ay boyunca Merkezimizde görev yapacak Portekizli gönüllümüz Jose Miguel ile haftanın üç günü İngilizce Konuşma Egzersiz Programları düzenlenecektir. Her hafta Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri saat 15:00-17:00 arası Merkezimizde düzenlenecek etkinliklerin ilki, 21 Kasım Salı günü gerçekleştirilecektir.

25 yaşında ve gazetecillik alanında lisans, uluslararası ilişkiler alanında da yüksek lisans yapan gönüllümüz Jose Miguel, Portekizce, İngilizce, İspanyolca ve Fransızca bilmektedir. Hem İngilizce konuşma egzersizi yapmak, hem de Portekiz hakkında bilgi almak isteyen tüm okuyucularımız, haftanın üç günü gerçekleştirilecek programlara davetlidir. Katılım ücretsizdir.

Önemli Not: Programlar, katılım talebi olduğu takdirde icra edilecektir. Salı, Çarşamba ve Perşembe programlarından herhangi birine veya tamamına katılmak isteyenler, bir gün öncesinden bilgi@sahipkiran.org adresine programa katılım talebini iletmeli ve teyit e-postasına göre programa katılmalıdır.

__________________

Konu : English Speaking Practice

Yer : Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM), Mithatpaşa Caddesi 54/6 Kızılay ANKARA

Tarih : Her hafta Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri

Saat : 15:00 – 17:00 arası

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: