Twitter Facebook Linkedin Youtube

SASAM STAJYERLERİ, KAMU KURUMLARINI ZİYARET ETTİLER

SASAM stajyerleri, staj programının bir parçası olan kurum ziyaretlerine devam ediyorlar. Stajyerlerimiz gerek uzmanlarımızın SASAM’daki sunumları ile gerekse kamu kurumlarına düzenlenen ziyaretlerle hem kurumlarımızı ve devletimizi tanıyorlar, hem de kariyer planlamalarına ilişkin uzmanlarımızın tecrübe ve tavsiyelerini dinliyorlar.

Stajyerlerimizi kabul ve misafir ederek kendilerine yeni ufuklar açan tüm yetkililere SASAM olarak teşekkür eder, görevlerinde üstün başarılar dileriz.

Ağustos-Eylül dönemi Staj programı kapsamında ziyaret edilen kurumlar ile Merkezimizde kurumlara ilişkin verilen bilgilendirme toplantıları şu şekilde oldu;

Adalet Bakanlığı

Avrupa Birliği Genel Müdür Yardımcısı Sayın Selami Turabi, stajyerlerimizi kabul etti.

Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu

Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurulu Başkan Vekili ve Başbakanlık Eski Müsteşarı Sayın Mesut Kınalı, stajyerlerimizi kabul etti. Sonrasında Kurulu Üyesi Sayın Mehmet Altuntaş’ın başkanlığında stajyerlerimize bilgilendirme yapıldı.

Başbakanlık

Daire Başkanı Sayın Ahmet Doğan, stajyerlerimizi kabul etti.

Genel Sekreterimiz Mesut Emre Karaköse de stajyerlerimizi Başbakanlık Çankaya Yerleşkesinde misafir etti.

SASAM Uzmanı Yunus Emre İLKORKOR, stajyerlerimize hem Başbakanlık hakkında bilgi verdi, hem de Sosyal Bilimlerde Yöntem konusunda seminer verdi.

Staj Koordinatörümüz Muhammed IŞIK, stajyerlerimize hem Başbakanlık hakkında bilgi verdi, hem de kariyer planlaması konusunda stajyerlerimizle sohbet etti.

Hazine Müsteşarlığı

Hazine Müsteşarlığı Kamu Sermayeli Kuruluş ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Sayın Salih Sevim stajyerlerimizi kabul etti.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı

Şehit ve Gaziler Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü Oğuzhan Alpaslan, stajyerlerimizi kabul etti.

Anadolu Ajansı (AA)

Anadolu Ajansı İdari İşler Müdürü Sayın Barış Bektaş, stajyerlerimizi kabul ederek AA hakkında bilgi verdi.

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı

Başkan Danışmanı Sayın Mustafa Efe, stajyerlerimizi kabul etti.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD)

Dernekler Grup Başkanı Fahrettin Göker,  Kriz Merkezi Grup Başkanı Erkan Doğanay ve AFAD Uzmanı Osman Güleser Beyler stajyerlerimizi kabul ettiler.

 

Kanal 7

Stajyerlerimiz Kanal 7 Ankara temsilciliğini ziyaret ettiler. Kemal Doğan, Bekir Gündoğan, Mustafa Kara ve Ümit Gündüz Beyler stajyerlerimizi misafir edip Kanal hakkında bilgi verdiler.

Kalkınma Bankası

SASAM Uzmanı Gökalp Ertuğrul, stajyerlerimize hem Banka hakkında bilgi verdi, hem de kariyer planlaması konusunda stajyerlerimizle sohbet etti.

Maliye Bakanlığı

SASAM Uzmanı Ramazan Güler, stajyerlerimize hem Bakanlık hakkında bilgi verdi, hem de kariyer planlaması konusunda stajyerlerimizle sohbet etti.

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: