Twitter Facebook Linkedin Youtube

AKADEMİ SOHBETİNE DAVET: “Y VE Z KUŞAKLARINI ANLAMAK”

Sahipkıran AKADEMİ’nin düzenlediği Akademi Sohbetlerinin yedincisi; Y nesli (1980-2000 yılları arasında doğan gençler) ve Z nesli (2000 yılı sonrası doğan gençler) olarak adlandırılan gençlerimizin beklentileri, sorunları, günümüzde yaşanan hadiselere ve dünyaya bakış açıları, önceki kuşaklar ile yaşadıkları anlaşmazlıklar vb. hususların gençler tarafından dile getirileceği bir sohbet programı şeklinde gerçekleşecektir.

Sözün tamamen gençlerde olacağı sohbet programına, görüşlerini ifade etmek isteyen tüm gençler ile gençleri dinlemek ve anlamak isteyen tüm okuyucularımız davetlidir.

Facebook etkinlik sayfası için tıklayınız: https://www.facebook.com/events/766167080200052/

Not: “KUŞAKLAR ARASI FARKLILIKLAR: X, Y ve Z NESİLLERİ” başlıklı makale için tıklayınız.

_____________________

Konu : AKADEMİ Sohbetleri-7: “Y ve Z Kuşaklarını Anlamak”

Yer : Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM), Mithatpaşa Caddesi 54/6 Kızılay ANKARA

Tarih : 14 Şubat 2017, Salı

Saat : 17:30 – 20:00

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: