Twitter Facebook Linkedin Youtube

“TÜRKİYE’DE VE DÜNYADA GÜNCEL GELİŞMELER” KONULU SOHBET PROGRAMIMIZ GERÇEKLEŞTİ

Merkezimizce düzenlenen okuyucularımıza açık etkinliklerin 54.sü, ülkemizde ve dünyada yaşanan son gelişmelerin değerlendirildiği interaktif bir sohbet şeklinde gerçekleşti.

SASAM Başkanı Süleyman ERDEM ve Başkan Yardımcısı Cesurhan TAŞ’ın hazır bulunduğu programda, yöneltilen sorular bağlamında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

sasam-sohbet-1sasam-sohbet-2 sasam-sohbet-3 sasam-sohbet-4 sasam-sohbet-5 sasam-sohbet-6 sasam-sohbet8

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: