Twitter Facebook Linkedin Youtube

ÇALIŞTAYA DAVET: “EKONOMİK GELİŞMELER, MUHTEMEL ETKİLERİ VE ALINMASI GEREKEN TEDBİRLER”

SASAM Ekonomi Masası, başta döviz kurlarında artış olmak üzere son dönemde Türkiye ekonomisinde yaşanan gelişmelerin değerlendirileceği ve bu gelişmelerin muhtemel ekonomik, siyasi ve sosyal etkilerinin müzakere edilerek yaşanan gelişmeler karşısında alınması gereken tedbirlerin masaya yatırılacağı bir çalıştay düzenleyecektir.

Katkı sunmak veya dinleyici olarak katılmak isteyen tüm okuyucularımız, Çalıştaya davetlidir. Katkı sunmak isteyen okuyucularımızın bilgi@sahipkiran.org adresine isim-soyisim, son mezun oldukları veya halen devam ettikleri okul ve bölüm ile mesleklerini bildirmeleri rica olunur.

Facebook etkinlik sayfası için tıklayınız: https://www.facebook.com/events/1822091591399721/

__________________

Konu: Ekonomik Gelişmeler, Muhtemel Etkileri ve Alınması Gereken Tedbirler

Moderatör: Süleyman ERDEM, SASAM Başkanı

Yer : Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM), Mithatpaşa Caddesi 54/6 Kızılay ANKARA

Tarih : 2 Aralıık 2016, Cuma

Saat : 18:30 – 20:30

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: